Obývací pokoje

Obývací stěny a sestavy moderní i klasické

Obývací stěny a sestavy v moderním designu dle posledních trendů, který je charakteristický svou lehkostí, prostými liniemi a mnohdy doplněn osvětlením, to vše za velice přijatelnou cenu.

Obývací stěny Mýto (Rokycany) Obývací stěny Mýto (Rokycany) Obývací stěny Mýto (Rokycany) Obývací stěny Mýto (Rokycany)

Konferenční stolky

Konferenční stolky jsou neodmyslitelnou součástí nábytku v každém obývacím pokoji. Většinou bývají ve stejném nebo podobném provedení, jako jsou obývací stěny a sestavy. Konferenční stolky mohou mít také úložný prostor, který se často využívá na odkládání nejrůznějších věcí a dokáže tak skrýt určitý nepořádek.

konferenční stolek mýto (rokycany) konferenční stolek mýto (rokycany) konferenční stolek mýto (rokycany) konferenční stolek mýto (rokycany)

Sektorový nábytek v mnoha barevných provedeních

Sektorovou nábytkovou řadu tvoří značné množství prvků, z kterých lze poskládat sestavy vhodné do obývacích, dětských, studentských pokojů, kanceláří a mnoha jiných prostor. Svou variabilitou a zpracováním uspokojí i náročného zákazníka.

sektorový nábytek mýto (rokycany) sektorový nábytek mýto (rokycany) sektorový nábytek mýto (rokycany) sektorový nábytek mýto (rokycany)

Rychlý kontakt

Adresa: Pražská 92, Mýto

Telefon: +420 371 750 615
Mobil: +420 736 641 407

info@nabytek-roli.cz